Což takhle pružinová matrace?

Ještě jste nikdy nevyzkoušeli pružinové matrace? Děláte velkou chybu. Jejich přednosti ocení zejména ti, kteří mají rádi pevný rošt. V poslední době se totiž na pevné rošty dosti zapomnělo. Všichni se nechali ovlivnit módou a pořizovali si rošty lamelové. Ale do pořádné postele a hlavně postele z masivu jsou ideální pevné rošty a na ně zdravotní matrace.

Kvalitní pružinová matrace tvoří základ vaší postele

Matrace

Matrace

Pružinové matrace jsou řazeny do střední až vyšší třídy co se týká kvality spaní a životnosti výrobku. Je tvořena pevnými pružinami BONELL z kvalitní kalené oceli o tloušťce drátu 2,2 mm. Díky pružinám je stoprocentně prodyšná a dokonale odvětrává. Komfort kvalitního spaní je zajištěn díky velké vrstvě PUR pěny na zevních stranách. Zvláštní kategorii tvoří tzv. taštičkou matrace. Jsou raženy již do kategorie zdravotní matrace. Každá jednotlivá pružina je zvlášť obalena a je tedy maximálně eliminována možnost, že by se pružina jakýmkoliv způsobem protlačila na povrch. Díky tomu, že jsou pružiny obaleny, může jich být použito více o menším průměru a tak dosáhneme dokonalé pružnosti a elasticity. Jejich

Zdravotní matrace vás zbaví únavy

Zdravotní matrace nabízené v našem e-shopu vám zajistí opravdu kvalitní spánek. Pokud trpíte jakýmkoliv zdravotním problémem, neváhejte investovat do svého spaní. Tato matrace sice nepatří zrovna do kategorie levné matrace, ale do zdraví by člověk měl investovat. Uvidíte sami, že vám to v budoucnosti mnoho násobně vrátí. Možná, že zatím žádné zdravotní problémy nemáte, nebo o nich ještě nevíte. Věřte, že prevence je vždycky nejlepší. Předcházet problémům je lepší než pak řešit již vzniklé potíže. Zdravotní matrace vám nejen zajistí dokonalý odpočinek, ale zároveň dokážou díky speciálním materiálům vytvářet ideální podmínky pro zdravý spánek. Hubí a odpuzují bakterie, viry a roztoče, jsou dokonale měkké, ideálně kopírují tělo. Zároveň jsou dostatečně tvrdé, aby dokázali zajistit dokonalou oporu vašemu tělu přispaní.


Tvorba webových stránek je součástí kvalitního internetového marketingu a to zařizuje StudioBambasek.cz spolu se SEO.