Vyznáte se v matracích?

Pokud si chcete koupit levné matrace, ale zároveň byste chtěli kvalitu a rozumnou cenu, určitě vybírejte z řady studené pěny či pružin. Je to zlatá střední cesta. Tyto matrace se hodí na lamelový i pevný rošt, záleží na její výšce. Takže se hodí na veškeré postele a tedy i postele z masívu. Stačí si jen projít naši velmi širokou nabídku s podrobnými popisy.

Matrace střední kategorie

Jednou z velmi kvalitních a přitom dostupných, je matrace ze studené a PUR pěny. Tato kombinace zajistí, aby vaše levné matrace byly jako zdravotní matrace. Studená pěna zajistí dokonalou prodyšnost a PUR pěna, zase dodá potřebnou tuhost. PUR pěna tedy tvoří základ jádra matrace. PUR pěna zajišťuje dokonalou nosnost a studená pěna je pak tvarována do masážních nopků, zajistí vám tedy pohodlné a komfortní spaní. Sendvičové matrace jsou oproti nopkovým tvrdší, dosáhneme toho díky tomu, že obě pěny jsou usazeny proti sobě. Dostatečné odvětrávání nám potom zajišťují větrací kanálky v jádru zdravotní matrace.  Tuhá sendvičová matrace je tvrdí variantou klasické sendvičové matrace, je velmi tvrdá, ale zároveň pružná. Díky tomu, že nemá odvětrací kanálky, nehodí se pro osoby se zvýšenou potivostí. Nejtužší je v této kategorii matrace studená pěna tuhé jádro. Vnitřní materiál je velmi tuhý, naproti tomu zevní stranu tvoří příjemný a měkký materiál. Výsledný efekt je pevná opora pro záda a dokonalé splynutí těla s povrchem.

Spaní jako v bavlnce

Studená pěna nám vysokou prodyšnost, elasticitu a také velmi vysokou ortopedickou nosnost až do váhy 180 kg. Díky antidekubitárnímu profilování a masážním vlnkám na povrchu jsou tyto levné matrace předurčeny pro velmi široké použití. Hodí se na všechny postele a také postele z masívu. Mezi skutečnou špičku řadíme matrace z líné pěny. Tuhost materiálu se mění podle přijímaného tepla. Tento materiál má vynikající ortopedické vlastnosti a hodí se také pro lidi, kteří jsou dlouhodobě upoutaní na lůžko. Díky svým speciálním vlastnostem dokáže preventivně působit na vznik proleženin.


Tvorba webových stránek je součástí kvalitního internetového marketingu a to zařizuje StudioBambasek.cz spolu se SEO.